Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

MMS do JP2

Pod hasłem „MMS do JP2” ruszył konkurs na najlepszą pracę na temat „Wiadomość do Ojca Św.”, w formie krótkiego filmu, zrealizowanego techniką cyfrową (animacja, filmy robione metodą poklatkową), nagrane dowolnym urządzeniem (kamera, telefon, aparat fotograficzny).


Filmy można przesyłać od 5 marca do 1 kwietnia 2011 r. za pośrednictwem strony internetowej kanału www.religia.tv lub pocztą.

Jury, w skład którego wchodzić będą Andrzej Brzuszkiewicz – szef platformy kontakt TVN 24, Artur Liebhart dyrektor Planete Doc Film Festival oraz Maria Kastyak – krytyk filmowy związana z Religia.tv, wyłoni 10 filmów finałowych. Podstawowym kryterium oceny filmów, obok walorów artystycznych i merytorycznych, będzie oryginalność w podejściu do tematu.

Wybrane przez jury filmy  finałowe 2 kwietnia  zostaną umieszczone na www.religia.tv. Spośród 10 najlepszych filmów swojego faworyta wybiorą  internauci (głosowanie na www.religia.tv od 2 do 15 kwietnia br.). Ogłoszenie wyników w obu kategoriach 16 kwietnia.

Nagrodą jury dla zwycięskiego  filmu będzie  wyjazd do Rzymu na beatyfikację Jana Pawła II  oraz Tablet Huawei S7 (Orange). Autor filmu wyróżnionego przez jury  otrzyma Orange San Francisco Smartphone. Nagrodą internautów będzie Orange San Francisco Smartphone oraz  2000 zł. Autorzy, których filmy znalazły się w finale, zostaną  nagrodzeni książkami i płytami.

Konkurs organizuje kanał Religia.tv przy współpracy z Centrum Myśli Jana Pawła II, Planete Doc Film Festival, Orange, GM Travel oraz Radiem Plus.

Informacje o konkursie (regulamin i harmonogram) znajdują się na stronie internetowej kanału www.religia.tv


 

Opublikowano 06.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online