Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mini projekty – Otwórz się na dobre…

 Mini projekty Otwórz się na dobre ruszyły! Uczestnicy warszatatów stworzyli trzy projekty społeczne, które będą realizowane od stycznia do lutego 2010 roku:


1. Kilka kroków do szczęścia – projekt taneczny skierowany do młodzieży 16-18 lat ze świetlic środowiskowych.  
2. Odkrywamy magię teatru – projekt teatralny skierowany do dzieci ze świetlic środowiskowych.
3. Śródmieście w obiektywie młodych zdobywców –  projekt gry miejskiej z warsztatami fotograficznymi skierowany do dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowych.
 

 

 

Opublikowano 21.01.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.