Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Międzynarodowe Targi Książki

W dniach 15–18 maja odbyły się 53. Międzynarodowe Targi Książki. Debiutantem na nich było Centrum Myśli Jana Pawła II.


 

Od czwartku do niedzieli w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki miłośnicy książek mieli swoje wielkie święto. Wśród wystawców z Polski i zagranicy pojawiło się i nasze – biało-żółte (papieskie!) – stoisko (nr A 047), na którym prezentowaliśmy nie tylko nasze książki, lecz także filmy Mediateki i inne materiały o działalności Centrum.

 

 
 

Opublikowano 14.05.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.