Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Metoda projektu

Metoda projektu był to blok zajęć poświęcony nauce planowania z uwzględnieniem zasobów i czasu. Trenerzy przedstawili teorię pracy metodą projektu, podkreślali wagę analizy potrzeb oraz wskazywali na różnicę między problemem a rozwiązaniem. Uczestnicy ćwiczyli jak poprawnie formułować cele projektu i rezultaty oraz jak dobierać skuteczne metody realizacji projektu.

[nggallery id=8]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.