Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Metoda projektu

Metoda projektu był to blok zajęć poświęcony nauce planowania z uwzględnieniem zasobów i czasu. Trenerzy przedstawili teorię pracy metodą projektu, podkreślali wagę analizy potrzeb oraz wskazywali na różnicę między problemem a rozwiązaniem. Uczestnicy ćwiczyli jak poprawnie formułować cele projektu i rezultaty oraz jak dobierać skuteczne metody realizacji projektu.

[nggallery id=8]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.