Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mediateka w Watykanie na 2 kwietnia!

W dniach 2-11 kwietnia 2008 dziennikarze Mediateki przebywali w Watykanie, gdzie nagrali 14 wywiadów z bliskimi współpracownikami Jana Pawła II. Są wsród nich duchowni, lekarze z Polikliniki Gemelli, a także fotograf i krawiec papieski oraz nauczyciel Gwardii Szwajcarskiej.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z obchodów 3. rocznicy śmierci Papieża na placu św. Piotra. Zamieszczamy również listę nagranych wywiadów; już wkrótce będzie można przeczytać na ich temat znacznie więcej.

 


[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/2kwietnia2008.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

 

 

 

Nasi rozmówcy:

 

Antonelli Massimo, prof.

Capozzi Luigi, ks.

Felici Giusseppe

Główczyk Jan, ks.
Grocholewski Zenon, ks. kard.
Kondrusiewicz Tadeusz, ks. abp
Mancinelli Raniero
Nowak Edward, ks. abp

Oder Sławomir, ks.

Proietti Rudolfo, prof.

Przydatek Kazimierz, ks.
Ptasznik Paweł, ks.

Svidercoschi Gian Franco

Wylężek Stefan, ks.

 

 

Opublikowano 22.04.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.