Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mediateka w Watykanie na 2 kwietnia!

W dniach 2-11 kwietnia 2008 dziennikarze Mediateki przebywali w Watykanie, gdzie nagrali 14 wywiadów z bliskimi współpracownikami Jana Pawła II. Są wsród nich duchowni, lekarze z Polikliniki Gemelli, a także fotograf i krawiec papieski oraz nauczyciel Gwardii Szwajcarskiej.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z obchodów 3. rocznicy śmierci Papieża na placu św. Piotra. Zamieszczamy również listę nagranych wywiadów; już wkrótce będzie można przeczytać na ich temat znacznie więcej.

 


[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/2kwietnia2008.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

 

 

 

Nasi rozmówcy:

 

Antonelli Massimo, prof.

Capozzi Luigi, ks.

Felici Giusseppe

Główczyk Jan, ks.
Grocholewski Zenon, ks. kard.
Kondrusiewicz Tadeusz, ks. abp
Mancinelli Raniero
Nowak Edward, ks. abp

Oder Sławomir, ks.

Proietti Rudolfo, prof.

Przydatek Kazimierz, ks.
Ptasznik Paweł, ks.

Svidercoschi Gian Franco

Wylężek Stefan, ks.

 

 

Opublikowano 22.04.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.