Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mediateka w Watykanie na 2 kwietnia!

W dniach 2-11 kwietnia 2008 dziennikarze Mediateki przebywali w Watykanie, gdzie nagrali 14 wywiadów z bliskimi współpracownikami Jana Pawła II. Są wsród nich duchowni, lekarze z Polikliniki Gemelli, a także fotograf i krawiec papieski oraz nauczyciel Gwardii Szwajcarskiej.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z obchodów 3. rocznicy śmierci Papieża na placu św. Piotra. Zamieszczamy również listę nagranych wywiadów; już wkrótce będzie można przeczytać na ich temat znacznie więcej.

 


[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/2kwietnia2008.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

 

 

 

Nasi rozmówcy:

 

Antonelli Massimo, prof.

Capozzi Luigi, ks.

Felici Giusseppe

Główczyk Jan, ks.
Grocholewski Zenon, ks. kard.
Kondrusiewicz Tadeusz, ks. abp
Mancinelli Raniero
Nowak Edward, ks. abp

Oder Sławomir, ks.

Proietti Rudolfo, prof.

Przydatek Kazimierz, ks.
Ptasznik Paweł, ks.

Svidercoschi Gian Franco

Wylężek Stefan, ks.

 

 

Opublikowano 22.04.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.