Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mediateka: nowe fragmenty wypowiedzi świadków

Czasem władze komunistyczne potrafiły zupełnie nieświadomie nastraszyć człowieka… Zachęcamy do wysłuchania fragmentów wywiadów z p. Piotrem Maleckim, fizykiem ze "Środowiska" oraz z ks. Eugeniuszem Weronem – starszym kolegą ks. Wojtyły z gimnazjum w Wadowicach.


[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/malecki.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

Tytuł:
Czy jest tutaj biskup?

Rozmówca:

Piotr Malecki

Data nagrania:

30 maja 2007

Miejsce nagrania:

Kraków

Należy do grupy:

Środowisko

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/weron2.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

Tytuł:

Najlepsi słuchacze trudnej teologii

Rozmówca:

ks. Eugeniusz Weron

Data nagrania:

16 czerwca 2008

Miejsce nagrania:

Otwock

Należy do grupy:
Wadowiczanie

 

 

MEDIATEKA to archiwum medialne, które produkuje i gromadzi materiały multimedialne (filmowe dźwiękowe i prasowe) dotyczące życia i myśli Karola Wojtyły. Głównym projektem Mediateki dzisiaj jest nagrywanie filmowych wywiadów z osobami, które osobiście znały Karola Wojtyłę, a później Jana Pawła II.

Nagrane osoby
Indeks grup
Indeks miejsc


Zachęcamy do obejrzenia dłuższych produkcji: 
filmy Mediateki.

 

 

 

 

Opublikowano 17.08.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.