Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Materiały dla nauczycieli

Z myślą o nauczycielach Dział Badawczo-Edukacyjny przygotował  serię scenariuszy zajęć o Janie Pawle II. Zamieszczone materiały mogą być też inspiracją  dla duszpasterstwa młodzieży w parafiach.  Konspekty udostępnione są w formie elektronicznej i książkowej. W przygotowanie scenariuszy lekcji został zaangażowany profesjonalny zespół pedagogów, metodyków i trenerów!


zobacz więcej

Opublikowano 24.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.