Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mapa papieskich miejsc stolicy

Wspólnie ze Stołecznym Biurem Turystyki wydaliśmy folder "Warszawa-Jan Paweł II". Niewielka broszurka prezentuje 23 miejsca w Warszawie związane z Papieżem Polakiem. Zapraszamy do spacerowania papieskimi szlakami stolicy!


Słowa, ekumenizm, miejsca – wedle tego klucza proponujemy zwiedzenie 23 miejsc związanych z Janem Pawłem II. Podręczny folder, po rozłożeniu przeistacza się w – z jednej strony – czytelną mapę Warszawy, z drugiej zaś – w zestawienie tekstów i zdjęć przedstawiających wybrane miejsca. Bezpłatna broszura dostępna będzie w punktach Stołecznej Informacji Turystycznej na Krakowskim Przedmieściu, Dworcu Centralnym, lotnisku, rynku Starego Miasta oraz w punkcie Info Praga.

W październiku ukażą się wersje przewodnika w języku angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

Autorem opisów jest Paweł Zuchniewicz, wykorzystano zdjęcia z archiwum SBT, East News oraz W. Hansen.

Zapraszamy do odkrywania papieskich miejsc Warszawy!

Opublikowano 03.09.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.