Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Maciej Omylak

Producent, kulturoznawca, teatrolog, instruktor warsztatów teatralnych. Ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (spec. teatrologia, organizacja i promocja widowisk). Uczestnik Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych SWPS w Warszawie oraz cyklu szkoleń ADESTE. Od 2015 roku współtwórca Festiwalu Nowe Epifanie (obecnie zastępca dyrektora), a od 2019 roku kierownik Działu Upowszechniania Centrum Myśli Jana Pawła II.

Wybrane projekty:

  • Festiwal Nowe Epifanie
  • Festiwal Muzyka Wiary – Muzyka Pokoju

Tematy: kultura, teatr, społeczeństwo, popularyzacja myśli Jana Pawła II

Opublikowano 16.07.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.