Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ludus Passionis

Projekt Gorzkie Żale zbliża się ku końcowi. W sobotę 15 marca w kościele oo. Dominikanów przy ul. Freta 10 został odegrany dramat liturgiczny Ludus Passionis. Rekonstrukcji dramatu z XIII-wiecznego rękopisu Carmina Burana dokonał zespół Scholi Teatru Węgajty działający pod kierunkiem Johanna Wolfganga Niklausa.

 


W niedzielę 16 marca w Centralnym Basenie Artystycznym spotkanie z Johannem Wolfgangiem Niklausem i członkami zespołu Węgajty poprowadził krytyk teatralny Tomasz Mościcki.

[więcej]

Opublikowano 17.03.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.