Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Logos zaangażowany: Media

W środę, 17 stycznia, uczestnicy grupy MEDIA gościli red. Tomasza Potkaja, reportera, współpracownika „Tygodnika Powszechnego”. Studenci, poprzez analizę wybranych artykułów prasowych i wspólną dyskusję zastanawiali się nad sposobem przekazywania prawdy w mediach oraz nad zagadnieniem odpowiedzialności dziennikarskiej.


Spotkanie było też okazją do zadania nurtujących, często dociekliwych pytań, dotyczących najbardziej drażliwych dziennikarskich tematów. Dzięki doświadczeniu zaproszonego gościa w pracy reporterskiej, a także w kierowaniu zespołem redakcyjnym uczestnicy poznali wiele cennych szczegółów medialnej „kuchni”.

 

Opublikowano 17.01.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.