Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Logos zaangażowany: Media

W środę, 17 stycznia, uczestnicy grupy MEDIA gościli red. Tomasza Potkaja, reportera, współpracownika „Tygodnika Powszechnego”. Studenci, poprzez analizę wybranych artykułów prasowych i wspólną dyskusję zastanawiali się nad sposobem przekazywania prawdy w mediach oraz nad zagadnieniem odpowiedzialności dziennikarskiej.


Spotkanie było też okazją do zadania nurtujących, często dociekliwych pytań, dotyczących najbardziej drażliwych dziennikarskich tematów. Dzięki doświadczeniu zaproszonego gościa w pracy reporterskiej, a także w kierowaniu zespołem redakcyjnym uczestnicy poznali wiele cennych szczegółów medialnej „kuchni”.

 

Opublikowano 17.01.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.