Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Logos zaangażowany

 

W ąrodę i czwartek (10 i 11 stycznia) odbyły się kolejne spotkania grup tematycznych w ramach seminariów dla studentów „Logos zaangażowany”. Do grona tutorów dołączył dr Sławomir Sowiński z UKSW, zajmujący się problematyką europejską w kontekącie nauczania Jana Pawła II. Poprowadzi on jeszcze dwa spotkania (w marcu i kwietniu), na które wciąż można się zgłaszać.


Natomiast w tym tygodniu rozpoczynamy spotkania z goąćmi (ekspertami-praktykami), które uzupełnią teoretyczne rozważania seminaryjne.

Oto ustalone terminy:

ąroda (17 stycznia)

MEDIA
Swoim dziennikarskim doąwiadczeniem podzieli się red. Tomasz Potkaj, reporter, współpracownik „Tygodnika Powszechnego”.

czwartek (18 stycznia)

FILOZOFIA I TEOLOGIA
Goącić będziemy dr. Dariusza Karłowicza, filozofa, prezesa Fundacji ¦w. Mikołaja, współzałożyciela rocznika filozoficznego „Teologia Polityczna”, dyrektora marketingu TU Allianz Polska S.A.

wtorek (23 stycznia)

HISTORIA
Odbędzie się spotkanie z prof. Andrzejem Nowakiem, historykiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego, znawcą
najnowszej historii Polski.

Poza tym trwają ustalenia terminu spotkania w ramach grupy POLITYKA I SPOŁECZEŃSTWO z Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej Joanną Kluzik-Rostkowską.

Dziękujemy uczestnikom projektu za sumiennoąć i zaangażowanie!

 

Opublikowano 14.01.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.