Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Laboratorium głębi

Odpoczywam, odpoczywasz, odpoczywa, odpoczywamy, odpoczywacie, odpoczywają…

Co Karol Wojtyła – Jan Paweł II mówił o odpoczynku? Co my wiemy o odpoczywaniu? Na te proste pytania wcale nie prosto odpowiadali studenci na kolejnym poniedziałkowym spotkaniu Laboratorium głębi. Można było odpocząć…


Tradycyjnie spotkaliśmy się o godzinie 20.00, na ul. Foksal 11. Od pierwszego spotkania w zaułku herbaciarni przy ul. Płockiej minął już rok. Przyjazna atmosfera i ciekawa dyskusja, którą pamiętają uczestnicy pierwszych spotkań, zachowała się do dzisiaj. Poruszamy najróżniejsze tematy – każdy odpowiada na Wasze najbardziej aktualne pytania i wątpliwości, każdy dotyczy człowieka, porusza zakurzone zakamarki ducha, pobudza do nowych refleksji.

Czytaj więcej…

 

 

 

Opublikowano 10.03.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.