Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Laboratorium głębi

Odpoczywam, odpoczywasz, odpoczywa, odpoczywamy, odpoczywacie, odpoczywają…

Co Karol Wojtyła – Jan Paweł II mówił o odpoczynku? Co my wiemy o odpoczywaniu? Na te proste pytania wcale nie prosto odpowiadali studenci na kolejnym poniedziałkowym spotkaniu Laboratorium głębi. Można było odpocząć…


Tradycyjnie spotkaliśmy się o godzinie 20.00, na ul. Foksal 11. Od pierwszego spotkania w zaułku herbaciarni przy ul. Płockiej minął już rok. Przyjazna atmosfera i ciekawa dyskusja, którą pamiętają uczestnicy pierwszych spotkań, zachowała się do dzisiaj. Poruszamy najróżniejsze tematy – każdy odpowiada na Wasze najbardziej aktualne pytania i wątpliwości, każdy dotyczy człowieka, porusza zakurzone zakamarki ducha, pobudza do nowych refleksji.

Czytaj więcej…

 

 

 

Opublikowano 10.03.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Centrum Myśli Jana Pawła II wspiera współpracę m.st. Warszawy z organizacjami wyznaniowymi różnych religii i denominacji. Co roku organizujemy spotkanie przedstawicieli mniejszości religijnych z Prezydentem m.st. Warszawy.