Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kwitnący pokój

Pod koniec maja wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia zaprezentowali w Hospicjum Onkologicznym św. Krzysztofa program muzyczno-poetycki „Kwitnący pokój”.

Pacjenci wysłuchali najradośniejszych wierszy Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oraz ks. Jana Twardowskiego, traktujących o wiośnie. Także utwory muzyczne świetnie wpisały się w słoneczną aurę, towarzyszącą przedstawieniu, które odbyło się w świetlicy z widokiem na zielone patio.

Podopieczni hospicjum serdecznie i ciepło przyjęli nasz występ – każdy kolejny wiersz był nagradzany gromkimi brawami. W podziękowaniu przygotowaliśmy kolorową niespodziankę – kwiaty dla wszystkich widzów. A my otrzymaliśmy zaproszenie do kolejnych odwiedzin, z którego w przyszłości chętnie skorzystamy – z nowym repertuarem!
foto

Opublikowano 21.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.