Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kwitnący pokój

Pod koniec maja wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia zaprezentowali w Hospicjum Onkologicznym św. Krzysztofa program muzyczno-poetycki „Kwitnący pokój”.

Pacjenci wysłuchali najradośniejszych wierszy Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oraz ks. Jana Twardowskiego, traktujących o wiośnie. Także utwory muzyczne świetnie wpisały się w słoneczną aurę, towarzyszącą przedstawieniu, które odbyło się w świetlicy z widokiem na zielone patio.

Podopieczni hospicjum serdecznie i ciepło przyjęli nasz występ – każdy kolejny wiersz był nagradzany gromkimi brawami. W podziękowaniu przygotowaliśmy kolorową niespodziankę – kwiaty dla wszystkich widzów. A my otrzymaliśmy zaproszenie do kolejnych odwiedzin, z którego w przyszłości chętnie skorzystamy – z nowym repertuarem!
foto

Opublikowano 21.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.