Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kuźnia – kolejne warsztaty!
W sobotę, 5 grudnia, odbyły się już trzecie warsztaty Kuźni – ich główną myślą było powołanie. Staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, kim powinniśmy być jako Europejczycy i jako chrześcijanie.

 
Warsztaty pobudziły do wielu ciekawych refleksji, oto słowa jednej z uczestniczek:

 

Na grudniowych warsztatach wiele się dowiedziałam. Pierwsza część dotyczyła
Francji i jej mieszkańców, a druga naszego powołania. Myślę że powinniśmy
częściej zastanawiać się nad tym, do czego jesteśmy powołani. Warsztaty były
ciekawe i miło spędziłam czas. :)

                                               Paulina Józefowska, Kuźniowiczka

 

Czytaj więcej o warsztatach! 

 

 

 Opublikowano 13.12.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.