Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kuźnia – kolejne warsztaty!
W sobotę, 5 grudnia, odbyły się już trzecie warsztaty Kuźni – ich główną myślą było powołanie. Staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, kim powinniśmy być jako Europejczycy i jako chrześcijanie.

 
Warsztaty pobudziły do wielu ciekawych refleksji, oto słowa jednej z uczestniczek:

 

Na grudniowych warsztatach wiele się dowiedziałam. Pierwsza część dotyczyła
Francji i jej mieszkańców, a druga naszego powołania. Myślę że powinniśmy
częściej zastanawiać się nad tym, do czego jesteśmy powołani. Warsztaty były
ciekawe i miło spędziłam czas. 🙂

                                               Paulina Józefowska, Kuźniowiczka

 

Czytaj więcej o warsztatach! 

 

 

 Opublikowano 13.12.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.