Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kurs na działanie

Mottem tegorocznych spotkań dla uczniów ze szkół ponadpodstawowych będą słowa Jana Pawła II wypowiedziane w 2004 roku do młodzieży w Szwajcarii. Papież zachęcał wtedy młodych do działania. Odpowiadając na to wezwanie, chcemy, abyście w tym roku znaleźli czas na zrobienie czegoś dla siebie i innych. Planujemy cykl warsztatów, które pozwolą Wam wzajemnie się poznać, otworzą Was na współpracę w grupie, pobudzą aktywność twórczą, a jednocześnie będą dla Was po prostu dobrą zabawą. Efektem naszych spotkań będzie realizacja wspólnie stworzonego projektu.

W ramach zajęć „Kurs na działanie” planujemy przeprowadzić 8 spotkań warsztatowych. Ich terminy będą ustalane na bieżąco z grupą projektową.

Opublikowano 22.01.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.