Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kurs na działanie

Mottem tegorocznych spotkań dla uczniów ze szkół ponadpodstawowych będą słowa Jana Pawła II wypowiedziane w 2004 roku do młodzieży w Szwajcarii. Papież zachęcał wtedy młodych do działania. Odpowiadając na to wezwanie, chcemy, abyście w tym roku znaleźli czas na zrobienie czegoś dla siebie i innych. Planujemy cykl warsztatów, które pozwolą Wam wzajemnie się poznać, otworzą Was na współpracę w grupie, pobudzą aktywność twórczą, a jednocześnie będą dla Was po prostu dobrą zabawą. Efektem naszych spotkań będzie realizacja wspólnie stworzonego projektu.

W ramach zajęć „Kurs na działanie” planujemy przeprowadzić 8 spotkań warsztatowych. Ich terminy będą ustalane na bieżąco z grupą projektową.

Opublikowano 22.01.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.