Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Książka o terroryzmie czy miłosierdziu?

Ewa Błaszczyk, Ernest Bryll, Małgorzata Chmielewska, Michał Lorenc, Jacek Salij, Zbigniew Stawrowski i Marek Zając opowiadają o miłosierdziu u Jana Pawła II, św. s. Faustyny i w ich własnym życiu w „Świetlistym szlaku” – nowej książce Centrum Myśli Jana Pawła II.


Z okazji przypadającej w tym roku potrójnej rocznicy – 60. rocznica ukończenia dramatu Brat naszego Boga, 30. rocznica publikacji encykliki Dives in misericordia i 10. rocznica kanonizacji świętej Faustyny – ukazała się książka, która przypomina, jak bliski był temat miłosierdzia Janowi Pawłowi II.

Zachęcamy do lektury!

więcej o książce

 

Opublikowano 02.12.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.