Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Książka o terroryzmie czy miłosierdziu?

Ewa Błaszczyk, Ernest Bryll, Małgorzata Chmielewska, Michał Lorenc, Jacek Salij, Zbigniew Stawrowski i Marek Zając opowiadają o miłosierdziu u Jana Pawła II, św. s. Faustyny i w ich własnym życiu w „Świetlistym szlaku” – nowej książce Centrum Myśli Jana Pawła II.


Z okazji przypadającej w tym roku potrójnej rocznicy – 60. rocznica ukończenia dramatu Brat naszego Boga, 30. rocznica publikacji encykliki Dives in misericordia i 10. rocznica kanonizacji świętej Faustyny – ukazała się książka, która przypomina, jak bliski był temat miłosierdzia Janowi Pawłowi II.

Zachęcamy do lektury!

więcej o książce

 

Opublikowano 02.12.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.