Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Książka nie tylko dla dziennikarzy

Na Międzynarodowy Dzień Środków Masowego Przekazu, przypadający 24 stycznia, Centrum Myśli Jana Pawła II, we współpracy z Laboratorium Reportażu UW i wydawnictwem Fronda, wydało książkę Dziennikarstwo według Jana Pawła II.


 

Dziennikarstwo według Jana Pawła II, opr. i red. M. Miller, Centrum Myśli Jana Pawła II – Fronda, Warszawa 2008.

 

Książka zbierająca najważniejsze wypowiedzi Papieża do pracowników mediów to jasna odpowiedź na pytanie: czy dziennikarz to tylko zawód, czy też, i to przede wszystkim, powołanie? Oczywiście, że powołanie! Jak je zatem realizować? I na to pytanie znajdzie się tu odpowiedź.

 

WIĘCEJ O KSIĄŻCE

 

 

Opublikowano 23.01.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.