Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Książka nie tylko dla dziennikarzy

Na Międzynarodowy Dzień Środków Masowego Przekazu, przypadający 24 stycznia, Centrum Myśli Jana Pawła II, we współpracy z Laboratorium Reportażu UW i wydawnictwem Fronda, wydało książkę Dziennikarstwo według Jana Pawła II.


 

Dziennikarstwo według Jana Pawła II, opr. i red. M. Miller, Centrum Myśli Jana Pawła II – Fronda, Warszawa 2008.

 

Książka zbierająca najważniejsze wypowiedzi Papieża do pracowników mediów to jasna odpowiedź na pytanie: czy dziennikarz to tylko zawód, czy też, i to przede wszystkim, powołanie? Oczywiście, że powołanie! Jak je zatem realizować? I na to pytanie znajdzie się tu odpowiedź.

 

WIĘCEJ O KSIĄŻCE

 

 

Opublikowano 23.01.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.