Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kreatywne warsztaty „Natchnienie miłosierdzia” nadchodzi – made by Loesje – ostatnia okazja!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kreatywnego pisania.

Podczas spotkania powstaną hasła związane z miłosierdziem. Hasła Loesje są krytyczne, czasem pełne ironii, czasem zabawne, jednak zawsze mające inspirujące i pozytywne przesłanie. Zredagowane hasła złożą się na serię minimalistycznych plakatów, szablonów, które będą do wykorzystania w przyszłości np. na torbach czy koszulkach.

20 i 21 czerwca w godz. 18:00-21:00
(obowiązuje uczestnictwo w obu spotkaniach)

Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, 1 piętro.
WSTĘP WOLNY !

Zgłoszenia na adres: miastomilosierdzia@centrumjp2.pl.
Liczba miejsc ograniczona. Informacja o przyjęciu zostanie przekazana drogą mailową do 19.06 

 Zapewniamy niezbędne materiały, wystarczy zabrać ze sobą otwartą głowę i najlepiej kilku znajomych!

Opublikowano 16.06.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.