Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kreatywne warsztaty „Natchnienie miłosierdzia” nadchodzi – made by Loesje – ostatnia okazja!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kreatywnego pisania.

Podczas spotkania powstaną hasła związane z miłosierdziem. Hasła Loesje są krytyczne, czasem pełne ironii, czasem zabawne, jednak zawsze mające inspirujące i pozytywne przesłanie. Zredagowane hasła złożą się na serię minimalistycznych plakatów, szablonów, które będą do wykorzystania w przyszłości np. na torbach czy koszulkach.

20 i 21 czerwca w godz. 18:00-21:00
(obowiązuje uczestnictwo w obu spotkaniach)

Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, 1 piętro.
WSTĘP WOLNY !

Zgłoszenia na adres: miastomilosierdzia@centrumjp2.pl.
Liczba miejsc ograniczona. Informacja o przyjęciu zostanie przekazana drogą mailową do 19.06 

 Zapewniamy niezbędne materiały, wystarczy zabrać ze sobą otwartą głowę i najlepiej kilku znajomych!

Opublikowano 16.06.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.