Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kościół ubogi i dla ubogich – rozmowa na 1Piętrze

Kościół ubogi i dla ubogich… – ale o co chodzi? Zapraszamy na spotkanie z Massimiliano Signifredi ze Wspólnoty Sant’Egidio w Rzymie (historyk z Uniwersytetu Roma Tre), z którym rozmawiać będzie Maria Rogaczewska (socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego). Już w piątek, 24 maja 2013 r. o 18:00 na 1Piętrze. Wstęp wolny!

Opublikowano 23.05.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.