Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konstruktorzy codzienności

W ramach 5 spotkań warsztatowych odbywających się od lutego do czerwca w wybrane soboty w godz. 10.00-12.00 będziemy poznawać różne aspekty SŁOWA. Na początek powiemy sobie o języku jako ważnym elemencie naszej kultury, a potem będziemy odkrywać moc drzemiącą w słowie jako narzędziu komunikacji i wyrażania siebie.

Spotkania będą prowadzone na platformie Zoom, a kiedy to już będzie możliwe stacjonarnie.

Terminy spotkań: 6 lutego, 6 marca, 27 marca, 24 kwietnia, 15 maja, 12 czerwca

Opublikowano 03.02.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.