Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konstruktorzy codzienności

W ramach 5 spotkań warsztatowych odbywających się od lutego do czerwca w wybrane soboty w godz. 10.00-12.00 będziemy poznawać różne aspekty SŁOWA. Na początek powiemy sobie o języku jako ważnym elemencie naszej kultury, a potem będziemy odkrywać moc drzemiącą w słowie jako narzędziu komunikacji i wyrażania siebie.

Spotkania będą prowadzone na platformie Zoom, a kiedy to już będzie możliwe stacjonarnie.

Terminy spotkań: 6 lutego, 6 marca, 27 marca, 24 kwietnia, 15 maja, 12 czerwca

Opublikowano 03.02.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.