Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs z nagrodami dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Instytut Tertio Millennio zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do konkursu związanego z rocznicą urodzin Jana Pawła II. Zadaniem uczestników jest odpowiedź na pytanie „W jaki sposób możesz uczcić 100. urodziny Jana Pawła II?”.
 
Liczy się ciekawy, niesztampowy pomysł! Może chciałbyś uczcić tę ważną datę zorganizowaniem zbiórki charytatywnej albo stworzeniem wydarzenia kulturalnego? Prześlij swój oryginalny pomysł i WYGRAJ słuchawki bezprzewodowe lub dobrą książkę! Nagrodę główną ufundowało Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 stycznia, wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Konkursu Papieskiego.
 

Odpowiedzi na pytanie konkursowe można udzielać TUTAJ poprzez formularz online.

 

 

Opublikowano 28.01.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.