Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs z nagrodami dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Instytut Tertio Millennio zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do konkursu związanego z rocznicą urodzin Jana Pawła II. Zadaniem uczestników jest odpowiedź na pytanie „W jaki sposób możesz uczcić 100. urodziny Jana Pawła II?”.
 
Liczy się ciekawy, niesztampowy pomysł! Może chciałbyś uczcić tę ważną datę zorganizowaniem zbiórki charytatywnej albo stworzeniem wydarzenia kulturalnego? Prześlij swój oryginalny pomysł i WYGRAJ słuchawki bezprzewodowe lub dobrą książkę! Nagrodę główną ufundowało Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 stycznia, wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Konkursu Papieskiego.
 

Odpowiedzi na pytanie konkursowe można udzielać TUTAJ poprzez formularz online.

 

 

Opublikowano 28.01.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.