Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs papieski – zgłoszenia do 24 marca!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ WYJAZD DO RZYMU!

Nie boisz się wychodzić poza ramy określonego schematu? Nie lubisz kiedy ktoś podaję Ci ustalone z góry interpretacje? Wolisz samemu obserwować i wyciągać wnioski, a później konfrontować je z innymi? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Weź udział w XV edycji Konkursu Papieskiego„ Dar na Stulecie”! Zarejestruj się na stronie www.konkurspapieski.pl i rozwiąż krótki quiz on-line. Pierwszy etap Konkursu Papieskiego trwa do 24 marca 2019 roku.

Konkurs Papieski to największy w Polsce konkurs dotyczący wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II. Projekt ten realizowany przez Instytut Tertio Milennio od 15 lat, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży. Głównym celem tej inicjatywy jest rozpowszechnianie bogactwa myśli i czynu papieża Jana Pawła II wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Współorganizatorami konkursu są: Centrum Myśli Jana Pawła II, Biuro Podróży Krakturs, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, Cafe Misja, Instytut Jana Pawła II, Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II.

Opublikowano 20.03.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online