Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs papieski – zgłoszenia do 24 marca!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ WYJAZD DO RZYMU!

Nie boisz się wychodzić poza ramy określonego schematu? Nie lubisz kiedy ktoś podaję Ci ustalone z góry interpretacje? Wolisz samemu obserwować i wyciągać wnioski, a później konfrontować je z innymi? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Weź udział w XV edycji Konkursu Papieskiego„ Dar na Stulecie”! Zarejestruj się na stronie www.konkurspapieski.pl i rozwiąż krótki quiz on-line. Pierwszy etap Konkursu Papieskiego trwa do 24 marca 2019 roku.

Konkurs Papieski to największy w Polsce konkurs dotyczący wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II. Projekt ten realizowany przez Instytut Tertio Milennio od 15 lat, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży. Głównym celem tej inicjatywy jest rozpowszechnianie bogactwa myśli i czynu papieża Jana Pawła II wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Współorganizatorami konkursu są: Centrum Myśli Jana Pawła II, Biuro Podróży Krakturs, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, Cafe Misja, Instytut Jana Pawła II, Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II.

Opublikowano 20.03.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.