Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs papieski – zgłoszenia do 24 marca!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ WYJAZD DO RZYMU!

Nie boisz się wychodzić poza ramy określonego schematu? Nie lubisz kiedy ktoś podaję Ci ustalone z góry interpretacje? Wolisz samemu obserwować i wyciągać wnioski, a później konfrontować je z innymi? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Weź udział w XV edycji Konkursu Papieskiego„ Dar na Stulecie”! Zarejestruj się na stronie www.konkurspapieski.pl i rozwiąż krótki quiz on-line. Pierwszy etap Konkursu Papieskiego trwa do 24 marca 2019 roku.

Konkurs Papieski to największy w Polsce konkurs dotyczący wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II. Projekt ten realizowany przez Instytut Tertio Milennio od 15 lat, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży. Głównym celem tej inicjatywy jest rozpowszechnianie bogactwa myśli i czynu papieża Jana Pawła II wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Współorganizatorami konkursu są: Centrum Myśli Jana Pawła II, Biuro Podróży Krakturs, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, Cafe Misja, Instytut Jana Pawła II, Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II.

Opublikowano 20.03.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.