Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs na reportaż zakończony!

18 maja, w dniu urodzin Karola Wojtyły, zakończyliśmy konkurs na reportaż "Pięć lat po…". Grand Prix konkursu zdobył reportaż "Zmartwychwstania miało nie być" Jolanty Krysowatej i Patricka Yoka. Gratulujemy!


 

I miejsce w kategorii reportaż prasowy zdobył materiał "Opowieść o wolności. Pięć lat po śmierci Papieża" autorstwa Dominiki Trębacz. W kategorii reportażu radiowego – "Jesień" Ewy Szkurłat-Adamskiej, a w kategorii reportaż filmowy/dokumentalny – "1819 kg wiary" Anety Chwalby i Macieja Muzyczuka. Wyróżnienie otrzymał reportaż "Ślady" Katarzyny Michalak, a nagrodę publiczności – "Własność Boga" Barbary Hobzdy i Marka Piechniczka.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace.

Wszystkie reportaże dostępne są na stronie www.centrumjp2.pl/reportaz.

 

Poniżej mini-galeria zdjęć z gali wręczenia nagród, podczas której odbyła się dyskusja o emocjach w zawodzie dziennikarza.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano 18.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.