Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs na reportaż zakończony!

18 maja, w dniu urodzin Karola Wojtyły, zakończyliśmy konkurs na reportaż "Pięć lat po…". Grand Prix konkursu zdobył reportaż "Zmartwychwstania miało nie być" Jolanty Krysowatej i Patricka Yoka. Gratulujemy!


 

I miejsce w kategorii reportaż prasowy zdobył materiał "Opowieść o wolności. Pięć lat po śmierci Papieża" autorstwa Dominiki Trębacz. W kategorii reportażu radiowego – "Jesień" Ewy Szkurłat-Adamskiej, a w kategorii reportaż filmowy/dokumentalny – "1819 kg wiary" Anety Chwalby i Macieja Muzyczuka. Wyróżnienie otrzymał reportaż "Ślady" Katarzyny Michalak, a nagrodę publiczności – "Własność Boga" Barbary Hobzdy i Marka Piechniczka.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace.

Wszystkie reportaże dostępne są na stronie www.centrumjp2.pl/reportaz.

 

Poniżej mini-galeria zdjęć z gali wręczenia nagród, podczas której odbyła się dyskusja o emocjach w zawodzie dziennikarza.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano 18.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.