Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs na reportaż zakończony!

18 maja, w dniu urodzin Karola Wojtyły, zakończyliśmy konkurs na reportaż "Pięć lat po…". Grand Prix konkursu zdobył reportaż "Zmartwychwstania miało nie być" Jolanty Krysowatej i Patricka Yoka. Gratulujemy!


 

I miejsce w kategorii reportaż prasowy zdobył materiał "Opowieść o wolności. Pięć lat po śmierci Papieża" autorstwa Dominiki Trębacz. W kategorii reportażu radiowego – "Jesień" Ewy Szkurłat-Adamskiej, a w kategorii reportaż filmowy/dokumentalny – "1819 kg wiary" Anety Chwalby i Macieja Muzyczuka. Wyróżnienie otrzymał reportaż "Ślady" Katarzyny Michalak, a nagrodę publiczności – "Własność Boga" Barbary Hobzdy i Marka Piechniczka.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace.

Wszystkie reportaże dostępne są na stronie www.centrumjp2.pl/reportaz.

 

Poniżej mini-galeria zdjęć z gali wręczenia nagród, podczas której odbyła się dyskusja o emocjach w zawodzie dziennikarza.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano 18.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.