Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs malarski

W pierwszą rocznicę pożegnania Ojca Świętego Jana Pawła II Biuro Promocji i Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy przy współpracy Królikarni – Oddziału Muzeum Narodowego w Warszawie inicjuje konkurs pt. "Ojciec Święty Jan Paweł II w Warszawie" na najciekawszą pracę inspirowaną wspomnieniami z pobytów Jana Pawła II w stolicy. Do udziału w konkursie zapraszamy absolwentów i studentów wyższych uczelni plastycznych. Prace oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą wybitni twórcy i animatorzy sztuki.


Zobacz: strona konkursu.

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.