Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs malarski

W pierwszą rocznicę pożegnania Ojca Świętego Jana Pawła II Biuro Promocji i Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy przy współpracy Królikarni – Oddziału Muzeum Narodowego w Warszawie inicjuje konkurs pt. "Ojciec Święty Jan Paweł II w Warszawie" na najciekawszą pracę inspirowaną wspomnieniami z pobytów Jana Pawła II w stolicy. Do udziału w konkursie zapraszamy absolwentów i studentów wyższych uczelni plastycznych. Prace oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą wybitni twórcy i animatorzy sztuki.


Zobacz: strona konkursu.

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.