Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs kompozytorski

31 marca 2007 Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie ogłosiło

I Konkurs Kompozytorski im. Jana Pawła II

 

Przedmiotem konkursu jest niewykonywany wcześniej utwór na chór a cappella (I kategoria) lub na orkiestrę, chór lub/i solistów (II kategoria), napisany do słów Jana Pawła II lub do innych, niepublikowanych wcześniej tekstów nawiązujących do nauczania Ojca Świętego. Teksty powinny być związane z tematem konkursu – „Bardziej Być”.

 

Termin nadsyłania partytur:

30 września 2007r. (decyduje data stempla pocztowego).

Pula nagród:

25 000 zł.

Opublikowano 26.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.