Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Na ścieżkach prawdy rozmawiając z Janem Pawłem II

Prezentacja książki „Na ścieżkach prawdy. Rozmawiając z Janem Pawłem II” prof. Stanisława Grygiela.konfa_prasowa

Centrum Myśli Jana Pawła II, Katolicka Agencja Informacyjna i Wydawnictwo FLOS CARMELI zapraszKsiąją na prezentację książki NA ŚCIEŻKACH PRAWDY rozmawiając z Janem Pawłem II.

W prezentacji udział wezmą:

  • prof. Stanisław Grygiel, autor książki
  • Hanna Suchocka
  • O. Wojciech Ciak OCD 

…Niniejsza książka jest dalszym ciągiem rozmów z bł. Janem Pawłem II. Na górskich lub leśnych ścieżkach przerywaliśmy nasze rozmowy cichą modlitwą. Przemieniała ona nasze myślenie rozpoczęte w wymianie słów w nasłuchiwanie Słowa zwiastującego spełnienie nadziei…(prof. Stanisław Grygiel)

Zapraszamy 11 kwietnia (piątek) godz. 11.00, Centrum Myśli Jana Pawła II ul. Foksal 11, Warszawa

Prosimy o potwierdzenie obecności sekretariat@ekai.pl (egzemplarze recenzyjne tylko dla akredytowanych)

Opublikowano 07.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.