Na ścieżkach prawdy rozmawiając z Janem Pawłem II

Prezentacja książki „Na ścieżkach prawdy. Rozmawiając z Janem Pawłem II” prof. Stanisława Grygiela.konfa_prasowaMusicie od siebie wymagać – trening przywództwa integralnego to cykl spotkań – seminariów, warsztatów, wykładów w ramach projektu Karol Wojtyła Fellowship do którego zapraszamy studentów, doktorantów i wszystkich zainteresowanych tym tematem. Rekrutacja do projektu trwa do 23 marca – ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przez formularz rekrutacyjny.

Nasz program to trening oparty na poznaniu samego siebie, zdobyciu świadomości własnych kompetencji liderskich oraz umiejętności analizy podejmowanych decyzji i wyborów. Podczas spotkań poznamy narzędzia, które wzbogacą umiejętności przywódcze i będą inspirować do rozwoju i zmiany. Zajmiemy się etycznym aspektem wywierania wpływu na innych i poznamy różnice męskiego i kobiecego przywództwa. Spotkania odbywać się będą w kameralnych grupach, budujących  indywidualne podejście wykładowców i relację mistrz-uczeń.

W prezentowanym programie chcemy, aby każdy z uczestników odnalazł swoją własną drogę przywódcy, a przykład  Karola Wojtyły posłużył jako drogowskaz dla własnych poszukiwań, jak żyć, aby rozumieć siebie, a także skutecznie przewodzić ludziom i wspierać ich w rozwoju oraz w działaniu na rzecz dobra wspólnego.

Broszura o projekcie

   Szczegółowy program i idea projektu

TERMINY SPOTKAŃ:

 • 26 marca /sobota/ 9.30–18.00
 • 9 kwietnia /sobota/ 9.30–18.00
 • 21 maja /sobota/ 9.30–18.00

PROWADZĄCY:

Eksperci z zakresu budowania kompetencji przywódczych i zarządczych oraz rozwoju osobistego, komunikacji, polityki, etyki, teologii :

 • dr Monika Brzezińska – ekspert od przywództwa politycznego, politolog, prezes Zarządu Collegium Interethnicum
 • dr hab. Paweł Kowal, prof. ISP PAN – polityk, politolog, historyk i publicysta
 • dr hab. Agnieszka Łukasik-Turecka, prof. KUL – politolog i medioznawca, dyrektor Instytutu Nauk o Polityce i Administracji KUL
 • dr Bartosz Wieczorek – filozof, etyk, wykładowca akademicki, ekspert Centrum Myśli Jana Pawła II
 • Maciej Wiśniewski – coach, mentor, trener biznesu, mówca i konsultant w osiąganiu efektywności oraz skuteczności zawodowej i osobistej, wykładowca akademicki
 • Paweł Zuchniewicz – tutor, dziennikarz i publicysta, znawca biografii Jana Pawła II, związany ze Stowarzyszeniem Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK
 •  dr hab. Dominika Żukowska-Gardzińska, prof. UKSW – teolog kultury, wykładowca akademicki, ekspert od nauczania Jana Pawła II

ZGŁOSZENIA:

Rekrutacja do projektu trwa do 23 marca poprzez formularz rekrutacyjny.


REKRUTACJA

Zgłoszenia do 23 marca 2022 r.

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ

Wypełnij

REGULAMIN

Pobierz

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Broszura o projekcie

PARTNER


 

 

Centrum Myśli Jana Pawła II, Katolicka Agencja Informacyjna i Wydawnictwo FLOS CARMELI zapraszKsiąją na prezentację książki NA ŚCIEŻKACH PRAWDY rozmawiając z Janem Pawłem II.

W prezentacji udział wezmą:

 • prof. Stanisław Grygiel, autor książki
 • Hanna Suchocka
 • O. Wojciech Ciak OCD 

…Niniejsza książka jest dalszym ciągiem rozmów z bł. Janem Pawłem II. Na górskich lub leśnych ścieżkach przerywaliśmy nasze rozmowy cichą modlitwą. Przemieniała ona nasze myślenie rozpoczęte w wymianie słów w nasłuchiwanie Słowa zwiastującego spełnienie nadziei…(prof. Stanisław Grygiel)

Zapraszamy 11 kwietnia (piątek) godz. 11.00, Centrum Myśli Jana Pawła II ul. Foksal 11, Warszawa

Prosimy o potwierdzenie obecności sekretariat@ekai.pl (egzemplarze recenzyjne tylko dla akredytowanych)

Dodano: