Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konferencja o seksualności

""Teologia ciała" – czyli o seksualności człowieka w nauczaniu Karola Wojtyły – Jana Pawła II" to tytuł konferencji naukowej organizowanej przez Instytut Tertio Millenio i CMJPII  26 kwietnia w Poznaniu. Zapraszamy!


 

Konferencja jest zwieńczeniem półrocznego seminatium poświęconego teologii ciała organizowanego przez poznański Instytut Tertio Millenio. Prelekcje wygłoszą m.in.: dr Wanda Półtawska, o. Jarosław Kupczak, dr. Elżbieta Wiater i uczestnicy seminarium.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują sie na stronie www.teologiaciala.tertio.pl/program.

 

Opublikowano 24.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.