Koncert z okazji 30. rocznicy wyboru Jana Pawła II

W czwartek 16.10.2008 o godz. 20.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela odbył się uroczysty koncert z okazji 30. rocznicy wyboru Jana Pawła II na papieża.


 

Galeria zdjęć z koncertu

 

W programie:
W. A. Mozart
Laudate Dominum (KV 339), Msza C-dur „Koronacyjna” (KV 317)

Wykonawcy:
Magdalena Rucińska – sopran
Katarzyna Krzyżanowska – alt
Aleksander Kunach – tenor
Michał Janczak – bas
Orkiestra Sinfonia Viva
Chór Centrum Myśli Jana Pawła II
dyrygent Tomasz Radziwonowicz
dyrygent chóru Zofia Sokołowska

Opublikowano 16.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PIąty odcinek specjalny podcastu „Słuchając drogi” już dostępny! To seria rozmów przygotowanych w ramach Festiwalu Nowe Epifanie.
Pierwsze spektakle Festiwalu Nowe Epifanie, warsztaty z higieny cyfrowej w ramach nowego projektu „Ciszej…” i wiele więcej. Co wybieracie z naszych lutowych propozycji?
Rozpoczynamy nabór do Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II. Tym razem szczególnie zapraszamy głosy męskie.
Czwarty odcinek specjalny podcastu „Słuchając drogi” już dostępny! To seria rozmów przygotowanych w ramach Festiwalu Nowe Epifanie.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.