Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Koncert Mateusza Pospieszalskiego

Już dziś – 18 czerwca  – o 20.00 w Centralnym Basenie Artystycznym jedyny w Warszawie koncert Mateusza Pospieszalskiego. Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Myśli Jana Pawła II.


Koncert odbędzie się w ramach promocji płyty EMPE3, projektu, którym muzyk przyłączył się do akcji "Krewniacy". Część dochodu ze sprzedaży płyty będzie przeznaczona na zakup autobusów do poboru krwi imienia Jana Pawła II.

więcej o EMPE3

Opublikowano 16.06.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.