Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Koncert Mateusza Pospieszalskiego

Już dziś – 18 czerwca  – o 20.00 w Centralnym Basenie Artystycznym jedyny w Warszawie koncert Mateusza Pospieszalskiego. Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Myśli Jana Pawła II.


Koncert odbędzie się w ramach promocji płyty EMPE3, projektu, którym muzyk przyłączył się do akcji "Krewniacy". Część dochodu ze sprzedaży płyty będzie przeznaczona na zakup autobusów do poboru krwi imienia Jana Pawła II.

więcej o EMPE3

Opublikowano 16.06.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.