Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Koncert chóru już w niedzielę!

Najbliższy koncert Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II już w niedzielę!


W najbliższą niedzielę, 21 października, zapraszamy do Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów przy ul. ks. Bronisława Markiewicza 1 w Warszawie. Chór Centrum Myśli Jana Pawła II zaśpiewa na uroczystej mszy świętej o godz. 13:00, podczas której zostaną wprowadzone relikwie bł. Jana Pawła II.

Zapraszamy!

Opublikowano 18.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.