Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Koncert chóru już w niedzielę!

Najbliższy koncert Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II już w niedzielę!


W najbliższą niedzielę, 21 października, zapraszamy do Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów przy ul. ks. Bronisława Markiewicza 1 w Warszawie. Chór Centrum Myśli Jana Pawła II zaśpiewa na uroczystej mszy świętej o godz. 13:00, podczas której zostaną wprowadzone relikwie bł. Jana Pawła II.

Zapraszamy!

Opublikowano 18.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.