Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Koncert Andrei Bocellego

 

29 sierpnia, na warszawskim Stadionie Gwardii, odbył się koncert Andrei Bocellego, jednego z najbardziej znanych współczesnych śpiewaków! W koncercie, oprócz solistki Aleksandry Kurzak i orkiestry Sinfonia Varsovia, udział wziął Chór Centrum Myśli Jana Pawła II.

 
„Gdyby Bóg mógł śpiewać, to jego głos brzmiałby podobnie do głosu Andrea Bocelli”
Celine Dion
 
29 sierpnia o zachodzie słońca, na wielkiej scenie, w towarzystwie chóru i orkiestry symfonicznej pojawił się znakomity tenor Andrea Bocelli. Wspaniała muzyka rozchodziła się po całym stadionie, który tego dnia przeistoczył się w jedyną w swoim rodzaju operę. Specjalny system nagłośnienia zapewnił najwyższą jakość dźwięku, ogromne telebimy nie pozwoliły widzom na przeoczenie żadnego szczegółu występu, a 10 tysięcy miejsc siedzących zagwarantowało niespotykany na stadionowych koncertach komfort. Publiczność mogła wsłuchać się w piękną operową muzykę w nietypowym miejscu – pod gołym niebem. Było to nie tylko prestiżowe wydarzenie kulturalne, ale również gigantyczne przedsięwzięcie pod względem produkcyjnym.
 
 

Opublikowano 04.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.