Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Koncert Andrei Bocellego

 

29 sierpnia, na warszawskim Stadionie Gwardii, odbył się koncert Andrei Bocellego, jednego z najbardziej znanych współczesnych śpiewaków! W koncercie, oprócz solistki Aleksandry Kurzak i orkiestry Sinfonia Varsovia, udział wziął Chór Centrum Myśli Jana Pawła II.

 
„Gdyby Bóg mógł śpiewać, to jego głos brzmiałby podobnie do głosu Andrea Bocelli”
Celine Dion
 
29 sierpnia o zachodzie słońca, na wielkiej scenie, w towarzystwie chóru i orkiestry symfonicznej pojawił się znakomity tenor Andrea Bocelli. Wspaniała muzyka rozchodziła się po całym stadionie, który tego dnia przeistoczył się w jedyną w swoim rodzaju operę. Specjalny system nagłośnienia zapewnił najwyższą jakość dźwięku, ogromne telebimy nie pozwoliły widzom na przeoczenie żadnego szczegółu występu, a 10 tysięcy miejsc siedzących zagwarantowało niespotykany na stadionowych koncertach komfort. Publiczność mogła wsłuchać się w piękną operową muzykę w nietypowym miejscu – pod gołym niebem. Było to nie tylko prestiżowe wydarzenie kulturalne, ale również gigantyczne przedsięwzięcie pod względem produkcyjnym.
 
 

Opublikowano 04.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.