Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kolejne spotkanie „Wrzuć na luz”

W niedzielę, 7 marca, odbyło się kolejne spotkanie stypendystów z cyklu „Wrzuć na luz”. Uczestnicy „Laboratorium głębi” tym razem udali się do Podkowy Leśnej.


Stypendyści zwiedzili Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku, w którym panuje niezwykła, niemal domowa atmosfera. Można było odnieść wrażenie, że jest się gościem, który ukradkiem podgląda gospodarzy.

„Wrzuć na luz” to nieformalne dopełnienie spotkań stypendystów w ramach cyklu „Laboratorium głębi”. Wspólne wyprawy do kina, teatru, na wystawy lub koncerty pozwalają lepiej się poznać stypendystom oraz pogłębić ich zainteresowania.

Opublikowano 06.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.