Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kolejne spotkanie „Wrzuć na luz”

W niedzielę, 7 marca, odbyło się kolejne spotkanie stypendystów z cyklu „Wrzuć na luz”. Uczestnicy „Laboratorium głębi” tym razem udali się do Podkowy Leśnej.


Stypendyści zwiedzili Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku, w którym panuje niezwykła, niemal domowa atmosfera. Można było odnieść wrażenie, że jest się gościem, który ukradkiem podgląda gospodarzy.

„Wrzuć na luz” to nieformalne dopełnienie spotkań stypendystów w ramach cyklu „Laboratorium głębi”. Wspólne wyprawy do kina, teatru, na wystawy lub koncerty pozwalają lepiej się poznać stypendystom oraz pogłębić ich zainteresowania.

Opublikowano 06.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.