Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie z kolędą stypendystów 2021

ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Gorąco zapraszamy Was na coroczne spotkanie z kolędą w gronie Stypendystów, które odbędzie się 22 stycznia (piątek) o godz. 17:30 online (za pośrednictwem aplikacji ZOOM).

Nie martwcie się tym, że nie lubicie lub nie potraficie śpiewać. Poza samym śpiewaniem kolęd zaplanowałyśmy także inne aktywności. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie na spotkaniu coś dla siebie 🙂

Potwierdzeniem Waszego udziału w wydarzeniu będzie uzupełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego w terminie do 20 stycznia (środa) włącznie.

Uwaga: Link do spotkania na ZOOM dostaną tylko osoby, które uzupełniły formularz zgłoszeniowy. Jeśli więc wiadomość zwrotna do Was nie dotrze prosimy o kontakt: stypendia@centrumjp2.pl.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie, aby spędzić ten styczniowy wieczór radośnie i w miłej atmosferze.

Do zobaczenia!
Zespół działu stypendialno-edukacyjnego

Opublikowano 15.01.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.