Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kolędowanie Piotrka Zubka w hospicjum

fotoChoć święta Bożego Narodzenia już za nami, początek stycznia to także dobry czas na kolędowanie. Doskonale wiedzą o tym wolontariusze „Inkubatora Miłosierdzia”, którzy do kolędowania w hospicjum zaprosili Piotrka Zubka – jednego z najmłodszych stypendystów im. Jana Pawła II oraz uczestnika programów telewizyjnych: „Od przedszkola do Opola”, „Mini Szansa”, „Bitwa na Głosy”, zwycięzcę wielu konkursów i festiwali muzycznych.

Mimo młodego wieku i licznych obowiązków, Piotr zawsze znajduje czas, by dzielić się swoim talentem. Kolędowanie miało nietypowy charakter – Piotr odwiedzał sale podopiecznych hospicjum, wykonując w każdej kilka kolęd i pastorałek. Składając noworoczne życzenia, wolontariusze częstowali podopiecznych słodkościami. Po występnie Piotra wiemy, że tak niewiele potrzeba, aby dać pacjentom hospicjum tak wiele radości.

Opublikowano 22.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.