Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kolędowanie Piotrka Zubka w hospicjum

fotoChoć święta Bożego Narodzenia już za nami, początek stycznia to także dobry czas na kolędowanie. Doskonale wiedzą o tym wolontariusze „Inkubatora Miłosierdzia”, którzy do kolędowania w hospicjum zaprosili Piotrka Zubka – jednego z najmłodszych stypendystów im. Jana Pawła II oraz uczestnika programów telewizyjnych: „Od przedszkola do Opola”, „Mini Szansa”, „Bitwa na Głosy”, zwycięzcę wielu konkursów i festiwali muzycznych.

Mimo młodego wieku i licznych obowiązków, Piotr zawsze znajduje czas, by dzielić się swoim talentem. Kolędowanie miało nietypowy charakter – Piotr odwiedzał sale podopiecznych hospicjum, wykonując w każdej kilka kolęd i pastorałek. Składając noworoczne życzenia, wolontariusze częstowali podopiecznych słodkościami. Po występnie Piotra wiemy, że tak niewiele potrzeba, aby dać pacjentom hospicjum tak wiele radości.

Opublikowano 22.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.