Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kolędowanie Piotrka Zubka w hospicjum

fotoChoć święta Bożego Narodzenia już za nami, początek stycznia to także dobry czas na kolędowanie. Doskonale wiedzą o tym wolontariusze „Inkubatora Miłosierdzia”, którzy do kolędowania w hospicjum zaprosili Piotrka Zubka – jednego z najmłodszych stypendystów im. Jana Pawła II oraz uczestnika programów telewizyjnych: „Od przedszkola do Opola”, „Mini Szansa”, „Bitwa na Głosy”, zwycięzcę wielu konkursów i festiwali muzycznych.

Mimo młodego wieku i licznych obowiązków, Piotr zawsze znajduje czas, by dzielić się swoim talentem. Kolędowanie miało nietypowy charakter – Piotr odwiedzał sale podopiecznych hospicjum, wykonując w każdej kilka kolęd i pastorałek. Składając noworoczne życzenia, wolontariusze częstowali podopiecznych słodkościami. Po występnie Piotra wiemy, że tak niewiele potrzeba, aby dać pacjentom hospicjum tak wiele radości.

Opublikowano 22.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.