Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Klub filmu dokumentalnego „Inny Kadr”

Centrum Mysli Jana Pawła II serdecznie zaprasza na kolejne już spotkanie z cyklu klub filmu dokumentalnego „Inny Kadr”. Tym razem będziemy oglądać film „Rabin Ohad”, reż. Michał Bukojemski.


Pochodzący z Izraela rabin Ohad Ezrahi, uczestnik odbywających się na terenie obozu zagłady w Auschwitz corocznych medytacji Polskiej Wspólnoty Pokoju, prezentuje swoje poglądy na Holokaust, światopogląd współczesnych Żydów i politykę Izraela. Rabin zachęca do zerwania ze schematycznym myśleniem o Zagładzie, zaprzestania kultywowania atmosfery wszechobecnego zagrożenia i cierpiętnictwa i rozpoczęcia dialogu, który pozwoli zakończyć konflikty na Bliskim Wschodzie.

Spotykamy się 4 grudnia na ul. Foksal 11 (III p. – siedziba Centrum), o godz. 18.00.

Wstęp wolny!

szczegóły

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Opublikowano 02.12.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.