Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

KINGA PORĘBSKA

Liderka grupy „Podziel się talentem”

Jestem studentką trzeciego roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Z kolei w Inkubatorze Miłosierdzia w grupie “Podziel się talentem” także od trzech lat udzielam korepetycji z języka angielskiego, którego zawsze sama lubiłam (i lubię) się uczyć. Na korepetycje (i wszędzie indziej w Warszawie) dojeżdżam przez cały rok na rowerze.

Dla mnie najcenniejsza w wolontariacie jest możliwość stałego i bezpośredniego kontaktu z osobą, dla której chcemy coś zrobić, i tak właśnie jest w Inkubatorze Miłosierdzia. Ponadto wśród wolontariuszy spotkałam wiele wspaniałych, zabawnych i zaangażowanych osób – jest to społeczność, której częścią warto być.

e-mail: inkubator.talent@centrumjp2.pl

Opublikowano 13.04.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.