Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

KINGA PORĘBSKA

Liderka grupy „Podziel się talentem”

Jestem studentką trzeciego roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Z kolei w Inkubatorze Miłosierdzia w grupie “Podziel się talentem” także od trzech lat udzielam korepetycji z języka angielskiego, którego zawsze sama lubiłam (i lubię) się uczyć. Na korepetycje (i wszędzie indziej w Warszawie) dojeżdżam przez cały rok na rowerze.

Dla mnie najcenniejsza w wolontariacie jest możliwość stałego i bezpośredniego kontaktu z osobą, dla której chcemy coś zrobić, i tak właśnie jest w Inkubatorze Miłosierdzia. Ponadto wśród wolontariuszy spotkałam wiele wspaniałych, zabawnych i zaangażowanych osób – jest to społeczność, której częścią warto być.

e-mail: inkubator.talent@centrumjp2.pl

Opublikowano 13.04.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.