Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kinga Świstak

Teolog, animator i edukator. Absolwentka edukacji medialnej i dziennikarstwa na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Od października 2017 roku koordynuje projekty stypendialne, edukacyjne i społeczne w Centrum Myśli Jana Pawła II.

Wybrane projekty:

  • Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II
  • Akademia Patriotyzmu
  • Konkurs tematyczny „Jan Paweł II – papież wolności”

Tematy: stypendia, praca z młodzieżą, działania społeczne i edukacyjne

Opublikowano 16.07.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.