Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Katarzyna Kolenda-Zaleska – marzec 2008

Katarzyna Kolenda-Zaleska –

dziennikarka Faktów TVN i TVN24. Na stałe współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”, a także przeprowadza poranne wywiady w Radiu TOK FM.

Karierę dziennikarską rozpoczynała w „Gazecie Krakowskiej” i „Czasie Krakowskim”. Później pracowała w „Wiadomościach” w Telewizji Publicznej. Obsługiwała pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski i na Ukrainę.

Autorka książek: Pielgrzymka 2002 (o ostatniej podróży Jana Pawła II do Ojczyzny) oraz Zrozumieć Papieża (rozmowy o encyklikach Jana Pawła II z ks. Adamem Bonieckim).

[nggallery id=121]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.