Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Katarzyna Kolenda-Zaleska – marzec 2008

Katarzyna Kolenda-Zaleska –

dziennikarka Faktów TVN i TVN24. Na stałe współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”, a także przeprowadza poranne wywiady w Radiu TOK FM.

Karierę dziennikarską rozpoczynała w „Gazecie Krakowskiej” i „Czasie Krakowskim”. Później pracowała w „Wiadomościach” w Telewizji Publicznej. Obsługiwała pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski i na Ukrainę.

Autorka książek: Pielgrzymka 2002 (o ostatniej podróży Jana Pawła II do Ojczyzny) oraz Zrozumieć Papieża (rozmowy o encyklikach Jana Pawła II z ks. Adamem Bonieckim).

[nggallery id=121]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.