Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kamperem po Stanach

1 samochód, 1 przyczepa, 2 dorosłych, 2 dzieci, 6 miesięcy, 16 parków narodowych, prawie 30 stanów, prawie 40 tysięcy kilometrów ¬– przed nami spotkanie z Olą i Pawłem Wysockimi, którzy potwierdzą, że dziecko nigdy nie jest problemem w podróżowaniu!

Ola i Paweł Wysoccy, rodzice Maćka i Kaliny, opowiedzą o wszystkim, co chcielibyście wiedzieć o podróżowaniu z dziećmi samochodem. Ich przygoda w Stanach Zjednoczonych wydaje się nieprawdopodobna. Przyjdźcie i zadajcie im pytania jak to zrealizowali i czy mieli jakieś wątpliwości przed wyruszeniem w trasę!

Data: 26 listopada
Godz.: 18.30
Miejsce: 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa, lok. 30
Prowadzenie: Maria i Tomasz Sulewscy
Wstęp wolny!

Podczas spotkania uruchomiony zostanie „Kącik Malucha”, gdzie dziećmi zaopiekują się profesjonalnie przygotowani wolontariusze, tak, by rodzice mogli bez przeszkód uczestniczyć w spotkaniu.

 

„Dziecko to nie problem” to comiesięczne spotkania z ludźmi, którym wychowywanie dzieci nie przeszkadza w aktywnym życiu społecznym, kulturalnym czy zawodowym.

 

Partnerzy:

logo maly podroznik  logo czas dzieci  logo mother power logo dziecko w warszawie  logo qlturka  logo ego dziecka  logo sportowa rodzina  logo misja dziecko  foksal_eleven_logo

Opublikowano 19.11.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.