Kamperem po Stanach

1 samochód, 1 przyczepa, 2 dorosłych, 2 dzieci, 6 miesięcy, 16 parków narodowych, prawie 30 stanów, prawie 40 tysięcy kilometrów ¬– przed nami spotkanie z Olą i Pawłem Wysockimi, którzy potwierdzą, że dziecko nigdy nie jest problemem w podróżowaniu!

Ola i Paweł Wysoccy, rodzice Maćka i Kaliny, opowiedzą o wszystkim, co chcielibyście wiedzieć o podróżowaniu z dziećmi samochodem. Ich przygoda w Stanach Zjednoczonych wydaje się nieprawdopodobna. Przyjdźcie i zadajcie im pytania jak to zrealizowali i czy mieli jakieś wątpliwości przed wyruszeniem w trasę!

Data: 26 listopada
Godz.: 18.30
Miejsce: 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa, lok. 30
Prowadzenie: Maria i Tomasz Sulewscy
Wstęp wolny!

Podczas spotkania uruchomiony zostanie „Kącik Malucha”, gdzie dziećmi zaopiekują się profesjonalnie przygotowani wolontariusze, tak, by rodzice mogli bez przeszkód uczestniczyć w spotkaniu.

 

„Dziecko to nie problem” to comiesięczne spotkania z ludźmi, którym wychowywanie dzieci nie przeszkadza w aktywnym życiu społecznym, kulturalnym czy zawodowym.

 

Partnerzy:

logo maly podroznik  logo czas dzieci  logo mother power logo dziecko w warszawie  logo qlturka  logo ego dziecka  logo sportowa rodzina  logo misja dziecko  foksal_eleven_logo

Dodano: