Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kamperem po Stanach

1 samochód, 1 przyczepa, 2 dorosłych, 2 dzieci, 6 miesięcy, 16 parków narodowych, prawie 30 stanów, prawie 40 tysięcy kilometrów ¬– przed nami spotkanie z Olą i Pawłem Wysockimi, którzy potwierdzą, że dziecko nigdy nie jest problemem w podróżowaniu!

Ola i Paweł Wysoccy, rodzice Maćka i Kaliny, opowiedzą o wszystkim, co chcielibyście wiedzieć o podróżowaniu z dziećmi samochodem. Ich przygoda w Stanach Zjednoczonych wydaje się nieprawdopodobna. Przyjdźcie i zadajcie im pytania jak to zrealizowali i czy mieli jakieś wątpliwości przed wyruszeniem w trasę!

Data: 26 listopada
Godz.: 18.30
Miejsce: 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa, lok. 30
Prowadzenie: Maria i Tomasz Sulewscy
Wstęp wolny!

Podczas spotkania uruchomiony zostanie „Kącik Malucha”, gdzie dziećmi zaopiekują się profesjonalnie przygotowani wolontariusze, tak, by rodzice mogli bez przeszkód uczestniczyć w spotkaniu.

 

„Dziecko to nie problem” to comiesięczne spotkania z ludźmi, którym wychowywanie dzieci nie przeszkadza w aktywnym życiu społecznym, kulturalnym czy zawodowym.

 

Partnerzy:

logo maly podroznik  logo czas dzieci  logo mother power logo dziecko w warszawie  logo qlturka  logo ego dziecka  logo sportowa rodzina  logo misja dziecko  foksal_eleven_logo

Opublikowano 19.11.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.