Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kampania społeczna

Piosenka, teledysk, plakaty, spot telewizyjny, spot radiowy…. W ramach obchodów kanonizacji Jana Pawła II Centrum przygotowało kampanię społeczną pod hasłem „Jeśli szukasz źródła, idź pod prąd”.

Projekt wskazuje na wyzwanie jakim jest nauka i dziedzictwo papieża z Wadowic. Przekaz adresowany jest szczególnie do osób młodych. Ojciec św. tak jak demaskował wszelkie ideologie laickie, totalitarne i ateistyczne, tak też odkrywał w młodzieży najgłębsze wartości, które nosi w swych sercach: miłość, prawdę, dobro, odwagę czy wolność.

Słowa będące cytatem z „Tryptyku Rzymskiego” Jana Pawła II miały zachecić odbiorców do podjęcia wysiłku, zaryzykowania i pójścia pod prąd, wbrew temu, co czynią inni. Tylko blisko źródła można znaleźć odpowiedź na podstawowe pytania o sens życia i to, co jest najważniejsze. Dlatego mimo trudu i zniechęcenia należy szukać i nie ustępować. Dlatego warto podążać śladem naszego wielkiego rodaka, do czego inspiruje i zaprasza kampania.

Projekt realizowany był na warszawskich ulicach oraz w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. Najważniejszymi elementami projektu były:

 

 

 

 

 

 

 

    • Piosenka „Pod prąd” i teledysk do niej stworzony

  • Spot TV
  • Spot radiowy
  • Outdoor, plakaty, siatki wieloformatowe, citylighty

www.kanonizacjajp2.com

Opublikowano 19.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.