Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kampania społeczna

Piosenka, teledysk, plakaty, spot telewizyjny, spot radiowy…. W ramach obchodów kanonizacji Jana Pawła II Centrum przygotowało kampanię społeczną pod hasłem „Jeśli szukasz źródła, idź pod prąd”.

Projekt wskazuje na wyzwanie jakim jest nauka i dziedzictwo papieża z Wadowic. Przekaz adresowany jest szczególnie do osób młodych. Ojciec św. tak jak demaskował wszelkie ideologie laickie, totalitarne i ateistyczne, tak też odkrywał w młodzieży najgłębsze wartości, które nosi w swych sercach: miłość, prawdę, dobro, odwagę czy wolność.

Słowa będące cytatem z „Tryptyku Rzymskiego” Jana Pawła II miały zachecić odbiorców do podjęcia wysiłku, zaryzykowania i pójścia pod prąd, wbrew temu, co czynią inni. Tylko blisko źródła można znaleźć odpowiedź na podstawowe pytania o sens życia i to, co jest najważniejsze. Dlatego mimo trudu i zniechęcenia należy szukać i nie ustępować. Dlatego warto podążać śladem naszego wielkiego rodaka, do czego inspiruje i zaprasza kampania.

Projekt realizowany był na warszawskich ulicach oraz w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. Najważniejszymi elementami projektu były:

 

 

 

 

 

 

 

    • Piosenka „Pod prąd” i teledysk do niej stworzony

  • Spot TV
  • Spot radiowy
  • Outdoor, plakaty, siatki wieloformatowe, citylighty

www.kanonizacjajp2.com

Opublikowano 19.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.