Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kadra

Nad bezpieczeństwem uczestników Papieskiej Szkoły Letniej czuwał kierownik Karol Szabelewski.

Funkcję wychowawców pełniło dwóch wolontariuszy, stypendystów m.st.Warszawy im. Jana Pawła II: Monika Damięcka i Janusz Dobrzyński!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za włożoną pracę, za pomoc techniczną i merytoryczną, za wsparcie, a przede wszystkim za duży osobisty wkład i zaangażowanie, które znalazły odzwierciedlenie w zadowoleniu uczestników!

[nggallery id=50 template=opis]

Opublikowano 18.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.