Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kadra

Nad bezpieczeństwem uczestników Papieskiej Szkoły Letniej czuwał kierownik Karol Szabelewski.

Funkcję wychowawców pełniło dwóch wolontariuszy, stypendystów m.st.Warszawy im. Jana Pawła II: Monika Damięcka i Janusz Dobrzyński!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za włożoną pracę, za pomoc techniczną i merytoryczną, za wsparcie, a przede wszystkim za duży osobisty wkład i zaangażowanie, które znalazły odzwierciedlenie w zadowoleniu uczestników!

[nggallery id=50 template=opis]

Opublikowano 18.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.