Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JUŻ SĄ! WYNIKI LISTOPADOWEJ REKRUTACJI STYPENDIALNEJ!

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy listy osób, które otrzymały stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na okres stypendialny od 1 stycznia do 30 czerwca 2015 roku.

Wszyscy stypendyści zobowiązani są do wypełnienia Oświadczenia Stypendysty  i dostarczenia go do 6 lutego 2015 roku osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, I piętro.
Niezłożenie oświadczenia w terminie spowoduje wstrzymanie wypłacania stypendium.

Listy stypendialne:
Szkoła Podstawowa 
Gimnazjum 
Szkoła Ponadgimnazjalna 
Szkoła policealna
Studenci – I rok
Studenci – II-VI rok

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do włączenia się w nasz Program Stypendialny
Natomiast tym, którym w tym semestrze nie udało się uzyskać stypendium życzymy kolejnych sukcesów i zachęcamy do aplikowania w następnym okresie stypendialnym.

Opublikowano 30.01.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.