Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JUŻ SĄ! WYNIKI LISTOPADOWEJ REKRUTACJI STYPENDIALNEJ!

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy listy osób, które otrzymały stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na okres stypendialny od 1 stycznia do 30 czerwca 2015 roku.

Wszyscy stypendyści zobowiązani są do wypełnienia Oświadczenia Stypendysty  i dostarczenia go do 6 lutego 2015 roku osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, I piętro.
Niezłożenie oświadczenia w terminie spowoduje wstrzymanie wypłacania stypendium.

Listy stypendialne:
Szkoła Podstawowa 
Gimnazjum 
Szkoła Ponadgimnazjalna 
Szkoła policealna
Studenci – I rok
Studenci – II-VI rok

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do włączenia się w nasz Program Stypendialny
Natomiast tym, którym w tym semestrze nie udało się uzyskać stypendium życzymy kolejnych sukcesów i zachęcamy do aplikowania w następnym okresie stypendialnym.

Opublikowano 30.01.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.