Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JUŻ SĄ! WYNIKI LISTOPADOWEJ REKRUTACJI STYPENDIALNEJ!

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy listy osób, które otrzymały stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na okres stypendialny od 1 stycznia do 30 czerwca 2015 roku.

Wszyscy stypendyści zobowiązani są do wypełnienia Oświadczenia Stypendysty  i dostarczenia go do 6 lutego 2015 roku osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, I piętro.
Niezłożenie oświadczenia w terminie spowoduje wstrzymanie wypłacania stypendium.

Listy stypendialne:
Szkoła Podstawowa 
Gimnazjum 
Szkoła Ponadgimnazjalna 
Szkoła policealna
Studenci – I rok
Studenci – II-VI rok

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do włączenia się w nasz Program Stypendialny
Natomiast tym, którym w tym semestrze nie udało się uzyskać stypendium życzymy kolejnych sukcesów i zachęcamy do aplikowania w następnym okresie stypendialnym.

Opublikowano 30.01.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.