Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Już działa Mediateka Centrum Myśli Jana Pawła II !

Czy wiesz, że możesz już korzystać z Mediateki Centrum Myśli Jana Pawła II?

 


Zapraszamy dziennikarzy, naukowców, studentów, katechetów i wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się ze wspomnieniami przyjaciół, uczniów, współpracowników Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak wiele jeszcze możesz się dowiedzieć o papieżu.

Więcej znajdziesz na stronie Mediateki pod adresem www.centrumjp2.pl/mediateka

Opublikowano 16.01.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.