Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JP2online.pl finalistą Wydarzenia Historycznego Roku

Portal jp2online.pl jest finalistą tegorocznej, 14. edycji plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku w kategorii Edukacja. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i dziękujemy za wszystkie oddane w konkursie głosy! Gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach i nieustająco zapraszamy na https://jp2online.pl/

Wydarzenie Historyczne Roku to plebiscyt organizowany przez Muzeum Historii Polski, w którym nagradzani są inicjatorzy najciekawszych projektów historycznych ubiegłego roku promujących historię i kulturę Polski w kraju i zagranicą.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto i video z gali finałowej zorganizowanej przez Muzeum Historii Polski, która odbyła się 14 września 2021.

Fot. M. Cioch/MHP

 

Opublikowano 15.09.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.