Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JP2 – wiem i znam – ostatnie zajęcia

 

W sobotę 17 marca w szkole Przymierza Rodzin na warszawskim Ursynowie odbyły się ostatnie zajęcia w konkursie dla licealistów i gimnazjalistów JP2 – wiem i znam. Uczestnicy zastanawiali się nad przesłaniem Jana Pawła II zawartym w homiliach i przemówieniach z ostatnich dwóch papieskich pielgrzymek do Ojczyzny.


Po spotkaniu odbyły się przesłuchania uczestników konkursu w kategorii WYSTĘP. Konkurujący przedstawiali postać i naukę naszego Papieża, recytując wiersze, śpiewając i prezentując montaże słowno-muzyczne.

Rozstrzygnięcie tej części konkursu nastąpi podczas spotkania finałowego, które odbędzie się 12 maja 2007 roku. Już teraz zapraszamy na nie wszystkich uczestników!

Nagrodę główną w konkursie współfinansuje firma turystyczna API TRAVEL

 

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.