Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JP2 – wiem i znam – ostatnie zajęcia

 

W sobotę 17 marca w szkole Przymierza Rodzin na warszawskim Ursynowie odbyły się ostatnie zajęcia w konkursie dla licealistów i gimnazjalistów JP2 – wiem i znam. Uczestnicy zastanawiali się nad przesłaniem Jana Pawła II zawartym w homiliach i przemówieniach z ostatnich dwóch papieskich pielgrzymek do Ojczyzny.


Po spotkaniu odbyły się przesłuchania uczestników konkursu w kategorii WYSTĘP. Konkurujący przedstawiali postać i naukę naszego Papieża, recytując wiersze, śpiewając i prezentując montaże słowno-muzyczne.

Rozstrzygnięcie tej części konkursu nastąpi podczas spotkania finałowego, które odbędzie się 12 maja 2007 roku. Już teraz zapraszamy na nie wszystkich uczestników!

Nagrodę główną w konkursie współfinansuje firma turystyczna API TRAVEL

 

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.