Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JP2 – wiem i znam – ostatnie zajęcia

 

W sobotę 17 marca w szkole Przymierza Rodzin na warszawskim Ursynowie odbyły się ostatnie zajęcia w konkursie dla licealistów i gimnazjalistów JP2 – wiem i znam. Uczestnicy zastanawiali się nad przesłaniem Jana Pawła II zawartym w homiliach i przemówieniach z ostatnich dwóch papieskich pielgrzymek do Ojczyzny.


Po spotkaniu odbyły się przesłuchania uczestników konkursu w kategorii WYSTĘP. Konkurujący przedstawiali postać i naukę naszego Papieża, recytując wiersze, śpiewając i prezentując montaże słowno-muzyczne.

Rozstrzygnięcie tej części konkursu nastąpi podczas spotkania finałowego, które odbędzie się 12 maja 2007 roku. Już teraz zapraszamy na nie wszystkich uczestników!

Nagrodę główną w konkursie współfinansuje firma turystyczna API TRAVEL

 

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.