Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JP2 – wiem i znam – kolejne spotkanie za nami

W sobotę 17 lutego odbyło się kolejne, trzecie już spotkanie z cyklu JP2 – wiem i znam. Tym razem gościliśmy w Ośrodku Szkolno-Wychowaczym dla Niesłyszących im. J. Siestrzyńskiego. Podczas spotkania uczestnicy odkrywali swoje dziennikarskie talenty. Zgłębiając treści V i VI pielgrzymki Jana Pawła II do ojczyzny, formułowali pytania do wywiadu z Papieżem. Wyniki tej pracy ujawniły niebywałą pomysłowość i inwencję twórczą konkursowiczów – nie tylko w przygotowaniu wywiadu, ale również w jego inscenizacji.

Już w przyszłym miesiącu jedno z naszych ostatnich spotkań…

Zapraszamy na nie 17 marca o godz. 10.00 do Szkoły Przymierza Rodzin (ul. Grzegorzewskiej).

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.