Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JP2 – wiem i znam – kolejne spotkanie za nami

W sobotę 17 lutego odbyło się kolejne, trzecie już spotkanie z cyklu JP2 – wiem i znam. Tym razem gościliśmy w Ośrodku Szkolno-Wychowaczym dla Niesłyszących im. J. Siestrzyńskiego. Podczas spotkania uczestnicy odkrywali swoje dziennikarskie talenty. Zgłębiając treści V i VI pielgrzymki Jana Pawła II do ojczyzny, formułowali pytania do wywiadu z Papieżem. Wyniki tej pracy ujawniły niebywałą pomysłowość i inwencję twórczą konkursowiczów – nie tylko w przygotowaniu wywiadu, ale również w jego inscenizacji.

Już w przyszłym miesiącu jedno z naszych ostatnich spotkań…

Zapraszamy na nie 17 marca o godz. 10.00 do Szkoły Przymierza Rodzin (ul. Grzegorzewskiej).

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.