Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

KONKURS NA PROJEKT: JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ MIŁOSIERDZIA

 

KONKURS NA PROJEKT
„JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ MIŁOSIERDZIA”

Z okazji zbliżającej się 11. rocznicy śmierci Jana Pawła II zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na projekt, w którym do wygrania jest nawet 1000zł, które można przeznaczyć na projekt czy wydarzenie upamiętniające Jana Pawła II – papieża miłosierdzia.

Poprzez konkurs Centrum Myśli Jana Pawła II chce uczcić pamięć o Janie Pawle II jako o orędowniku miłosierdzia. Zwycięzca konkursu będzie mógł zrealizować do 3 kwietnia br. projekt podejmujący tematykę miłosierdzia i równocześnie upowszechniający nauczanie Jana Pawła II. Forma, charakter projektu zależy jedynie od Waszej wyobraźni, jedynym ograniczeniem jest wysokość dofinansowania, które wynos maksymalnie 1000zł.
UWAGA!
Finansowaniu nie podlega wynagrodzenie koordynatora projektu.

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zgłoś swój projekt.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 20 marca, a już dzień później, 21 marca, na naszej stronie internetowej ogłosimy listę zwycięzców.

W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt, mailowy: stypendia@centrumjp2.pl lub telefoniczny: 22 826 42 22.

WYNIKI KONKURSU

Wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy za udział.
Jury postanowiło nagrodzić cztery osoby, są nimi (kolejność alfabetyczna):
Katarzyna Kmieć
Paulina Lendzion

Agnieszka Michalska
Patryk Wasiuk

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Opublikowano 14.03.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.