Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jakiego katolicyzmu potrzebujemy?

Portal Areopag21, na którym swoje blogi prowadzą m.in. Tomasz Terlikowski, Milena Kindziuk, Sebastian Duda, Jacek Moskwa, uruchomił we współpracy z Centrum Myśli Jana Pawła II cykl debat. Pierwszą z nich, z Tomaszem Wiścickim z „Więzi”, na temat „Jakiego katolicyzmu potrzebujemy?”, możemy zobaczyć już dzisiaj.


Czy ważne dla Państwa są Bóg, wiara, religia, Kościół? – pyta Ewa Czaczkowska z „Rzeczpospolitej”. – Czy chcielibyście w sposób rzeczowy, merytoryczny i wolny od agresji rozmawiać na te tematy? Czy szukacie miejsca, w którym mogłyby się spotkać osoby z różnych środowisk katolickich, chrześcijańskich oraz poszukujące Boga, deklarujące się jako niewierzące?

Odpowiedzią na wszystkie pytania ma być Areopag21. Portal, na którym swoje blogi prowadzą m.in. Tomasz Terlikowski, Milena Kindziuk, Sebastian Duda, Jacek Moskwa, uruchomił we współpracy z Centrum Myśli Jana Pawła II cykl debat. Pierwszą z nich, z Tomaszem Wiścickim z „Więzi”, na temat „Jakiego katolicyzmu potrzebujemy?”, można zobaczyć TUTAJ.

 

Opublikowano 18.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.