Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jak kościół w Polsce radzi sobie w Internecie?

16 września, w siedzibie Komisji Episkopatu Polski odbyła się dyskusja „Jak kościół w Polsce radzi sobie w Internecie?” z udziałem dyrektora programowego CMJPII, Bogdana Sadowskiego.


Dyskusja dotyczyła religijnej posługi przez Internet oraz trudności Kościoła w komunikacji za pośrednictwem mediów cyfrowych. W panelu wzięli udział Bogdan Sadowski (dyrektor programowy Centrum Myśli Jana Pawła II), ks. dr Józef Kloch (www.opoka.org.pl), ks. Krzysztof Ołdakowski (SIGNIS-Polska), red. Marcin Przeciszewski (KAI) oraz dr Marek Robak (UKSW).

Więcej o przebiegu dyskusji można się dowiedzieć z relacji, którą zamieszczono na portalu gazeta.pl.

 

Opublikowano 23.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.