Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jak kościół w Polsce radzi sobie w Internecie?

16 września, w siedzibie Komisji Episkopatu Polski odbyła się dyskusja „Jak kościół w Polsce radzi sobie w Internecie?” z udziałem dyrektora programowego CMJPII, Bogdana Sadowskiego.


Dyskusja dotyczyła religijnej posługi przez Internet oraz trudności Kościoła w komunikacji za pośrednictwem mediów cyfrowych. W panelu wzięli udział Bogdan Sadowski (dyrektor programowy Centrum Myśli Jana Pawła II), ks. dr Józef Kloch (www.opoka.org.pl), ks. Krzysztof Ołdakowski (SIGNIS-Polska), red. Marcin Przeciszewski (KAI) oraz dr Marek Robak (UKSW).

Więcej o przebiegu dyskusji można się dowiedzieć z relacji, którą zamieszczono na portalu gazeta.pl.

 

Opublikowano 23.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.