Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jak kościół w Polsce radzi sobie w Internecie?

16 września, w siedzibie Komisji Episkopatu Polski odbyła się dyskusja „Jak kościół w Polsce radzi sobie w Internecie?” z udziałem dyrektora programowego CMJPII, Bogdana Sadowskiego.


Dyskusja dotyczyła religijnej posługi przez Internet oraz trudności Kościoła w komunikacji za pośrednictwem mediów cyfrowych. W panelu wzięli udział Bogdan Sadowski (dyrektor programowy Centrum Myśli Jana Pawła II), ks. dr Józef Kloch (www.opoka.org.pl), ks. Krzysztof Ołdakowski (SIGNIS-Polska), red. Marcin Przeciszewski (KAI) oraz dr Marek Robak (UKSW).

Więcej o przebiegu dyskusji można się dowiedzieć z relacji, którą zamieszczono na portalu gazeta.pl.

 

Opublikowano 23.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.