Jak kościół w Polsce radzi sobie w Internecie?

16 września, w siedzibie Komisji Episkopatu Polski odbyła się dyskusja „Jak kościół w Polsce radzi sobie w Internecie?” z udziałem dyrektora programowego CMJPII, Bogdana Sadowskiego.


Dyskusja dotyczyła religijnej posługi przez Internet oraz trudności Kościoła w komunikacji za pośrednictwem mediów cyfrowych. W panelu wzięli udział Bogdan Sadowski (dyrektor programowy Centrum Myśli Jana Pawła II), ks. dr Józef Kloch (www.opoka.org.pl), ks. Krzysztof Ołdakowski (SIGNIS-Polska), red. Marcin Przeciszewski (KAI) oraz dr Marek Robak (UKSW).

Więcej o przebiegu dyskusji można się dowiedzieć z relacji, którą zamieszczono na portalu gazeta.pl.

 

Opublikowano 23.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PIąty odcinek specjalny podcastu „Słuchając drogi” już dostępny! To seria rozmów przygotowanych w ramach Festiwalu Nowe Epifanie.
Pierwsze spektakle Festiwalu Nowe Epifanie, warsztaty z higieny cyfrowej w ramach nowego projektu „Ciszej…” i wiele więcej. Co wybieracie z naszych lutowych propozycji?
Rozpoczynamy nabór do Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II. Tym razem szczególnie zapraszamy głosy męskie.
Czwarty odcinek specjalny podcastu „Słuchając drogi” już dostępny! To seria rozmów przygotowanych w ramach Festiwalu Nowe Epifanie.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.